ورود به سیستم

کانال تلگرام کنفرانس های علمی مرکز توسعه آموزش های نوین ایران

پوستر کنفرانس

آمار بازدید

افراد آنلاین: 1

بازدید امروز : 0

بازديد دیروز : 0

کل بازدید : 10765

تعرفه های ثبت نام

هزینه های ثبت‌نام در دومین کنفرانس ملی حقوق، الهیات و علوم سیاسی به شرح زیر می‌باشد:

 

نوع ثبت نام

هزینه ثبت نام

مقالات اضافی

ثبت نام حضوری

175.000 تومان

به ازای هر مقاله

100.000 تومان

ثبت نام حضوری با تخفیف

150.000 تومان

ثبت نام غیرحضوری

135.000 تومان

ثبت نام غیرحضوری با تخفیف

115.000 تومان

ثبت نام آزاد (بدون مقاله)

200.000 تومان


شرکت در کنفرانس به صورت حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی حضور در کنفرانس، گواهی پذیریش مقاله و لوح فشرده حاوی Full Text  مقالات و کتاب (یه صورت Hard Copy) حاوی چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس، گواهی شرکت در کلیه کارگاه‌هایی که در روز کنفرانس برگزار می‌شوند، کیف ویژه کنفرانس، پذیرایی درطول زمان برگزاری کنفرانس و ناهار می باشد.

 

شرکت در کنفرانس به صورت غیر حضوری

خدمات این بسته شامل گواهی پذیرش مقاله (به تعداد تمامی نویسندگان مقاله)، لوح فشرده حاوی Full Text مقالات و کتاب (به صورت Hard Copy) حاوی چکیده مقالات پذیرفته شده در کنفرانس می باشد.


 
تخفیف:

بدینوسیله به استحضار  آن دسته از پژوهشگران گرامی که قبلاٌ در یکی از کنفرانس های برگزار شده توسط مرکز توسعه آموزش های نوین ایران (متانا) شرکت نموده و موفق به دریافت گواهی پذیرش گردیده اند میرساند، هزینه شرکت در کنفرانس ملی حقوق،فقه و علوم سیاسی برای ایشان شامل 15% تخفیف خواهد بود.

لذا پژوهشگران گرامی میتوانند با ثبت نام در سایت و ارسال مقاله، در صورت پذیرش مقاله خود با مراجعه به کنترل پنل خود در زمان پرداخت هزینه، از تخفیف فوق بهره مند شوند (امکان ارسال فایل اسکن شده گواهی پذیرش مربوط به کنفرانس های قبلی از طریق کنترل پنل کاربران فراهم است).

 

نکات مهم:

·         به ازای پذیرش هرمقاله، تنها یک نفر می تواند با پرداخت هزینه های مذکور در دومین کنفرانس ملی حقوق، الهات و علوم سیاسی ثبت‌نام نماید. لذا درصورت تمایل سایر نویسندگان هزینه حضور به ازای هرنفر 150.000  تومان می باشد که درصورت پرداخت از کلیه امکانات شرکت حضوری در همایش  بهره‌مند می گردد.

·         هزینه پذیرش بیش از یک مقاله به ازای هر مقاله 100.000 تومان می باشد.

·         شخصی که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را در سامانه کنفرانس ثبت نموده‌است به عنوان نویسنده اول و مؤلف اصلی مقاله شناخته می‌شود. لذا حتماً از مؤلف اصلی مقاله بخواهید که در سامانه کنفرانس ثبت‌نام نموده و مقاله را ارسال کنند. به عنوان یک راه حل جایگزین، اگر نویسنده اول مقاله امکان ثبت‌نام در سامانه را ندارند، نام و نام خانوادگی و وابستگی سازمانی ایشان را در بخش مشخصات خود وارد نموده و نام و نام خانوادگی اصلی خود را به انتهای آدرس پستی اضافه نمایید.

·         مجدداً تأکید می‌گردد که ملاک صدور گواهی پذیرش مقاله و شرکت در کنفرانس، اطلاعات ثبت شده در فایل مقاله می‌باشد، لذا مسؤلیت تطابق این اطلاعات، با مشخصات نویسندگان مقاله بر عهده مؤلف اصلی می‌باشد.

·         کلیه پرداخت ها فقط به صورت آنلاین و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب، پس از اعلام نتیجه داوری هر مقاله قابل انجام خواهد بود.

·         برگزاری کنفرانس به صورت حضوری مشروط به این است که تعداد ثبت نام کنندگان حضوری به حد نصاب برسد.

efj